Hakkımızda

Biz Kimiz

Misyonumuz

Müşterilerimize en uygun ürünleri sunarak, performanslarında belirgin, kalıcı ve önemli gelişmeler sağlayarak yardımcı olmaktır. Müşterilerimiz bizim en iyi partnerlerimizdir.Vizyonumuz

Girişimcilik, yaratıcılık ve güvenilirlik anlayışıyla şekil verdiğimiz iş hayatımıza sürdürülebilir bir değer katarak, teknoloji ve markaları ile fark yaratan bireye ve çevreye saygılı bir dünya şirketi olmak.Değerlerimiz

Değerlerimiz hem firmamız hem çalışanlarımız olarak duruşumuz dur ki müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve rakiplerimize olan saygımızdır. Bu değerlerimizle ‘U POWER’ markasını daha ileriye taşımak ve dünyaca bilinen saygı duyulan bir firma olarak yolumuza devam edebilmektir.

U Power International merkezi Istanbul’da bulunan ve bünyesinde enerji, inşaat, endüstri ve tarım olarak dört grupta hizmet veren uluslararası tedarikçi bir firmadır. İnsaat ‘tan endüstri, petrol ve tarıma kadar birçok sektörde jeneratör, iş makinaları, pompa, ekipman ve yedek parça tedariği yapmaktadır. Enerji sektöründe UPOWER markasıyla jeneratör üretimi ve inşaat sektöründe UPER markasıyla hafif perlitli şap ve sıva; Ortadoğu ve Afrika’ya ihracat yaptığımız lokomatif ürünlerimizdir.
2015 yılında kurulmuş yeni bir şirket olmasına ragmen hızlı, kurumsal ve emin adımlarla büyüyerek dünyanın birçok kıtasında markalaşma başarısı göstermiş ve müşterilerimizin referanslarıyla Ortadoğu ve Afrika’da UPOWER markasıyla tanınır olmuştur. 2017 Mayıs ayında Rwanda’da kurulan ‘U POWER LTD’ Orta Afrika ülkelerine hizmet vermek üzere Rwanda ülke ofisini açmış ve dünyaca ünlü SANY inşaat makinelerinin Rwanda ve Demokratik Kongo temsilciliğini alarak Çukurova Ziraat ile bayilik anlaşması imzalamıştır.
Yüksek kalitede ürün temini ve satış sonrası servis hizmetlerinin eksiksiz tamamlanması için de Ortadoğu ve Afrika’nın birçok ülkesinde servis anlaşmaları imzalanmıştır.
Grubumuz bünyesinde uluslararası ticaretini yapmış olduğumuz diğer ürünler ;
• Dizel, benzinli ve doğal gaz jeneratörleri; trafolar, UPS, voltaj regülatörleri, yük bankası, topraklama dirençleri, elektrik kabloları, elektrik pano ve sarf malzemeleri.
• U-PER markasıyla hafif perlitli şap ve sıva üretimi.
• Endüstriyel pompalar ve kompresörler (uçtan emişli santrifüj pompalar, split case (ayrılabilir gövdeli çift emişli santrifüj pompalar), in-line, sirkülasyon, dalgıç, dişli, eksantrik vidali, türbin tipi, pozitif deplasmanlı, sıvı ve yağ halkalı vakum pompaları ve ısı transfer pompaları.
• UPOWER markalı endüstriyel tip buz makinaları.
• Prefabrik bina ve şantiye konteynerleri (Ofis ve yönetim binaları, yatakhaneler, atölye ve depolar, işçi ve yaşam kampları, mülteci kampları, askeri kamplar, soğuk odalar, hastane ve klinik binaları, okul ve kreşler, acil yerleşim kampları, GSM kabinleri, WC duş üniteleri, güvenlik kabinleri, polis ve taksi istasyonları, medical konteynerler.)
• Uluslararası pompa üreticilerinin temsilcilikleri.
• Mekanik ve elektrik montaj, bakım hizmetleri.
• Yakıt dispenserlerinin projelendirilmesi ve kurulması.
• Güneş enerji sistemleri dizayn ve kurulum hizmetleri.

Sürdürülebilirlilik

Sürdürülebilirlik anlayışımız; yaptıgımız her işte çalışanlarımızı ve müşterilerimizi mutlu edebilmek, verimliliğe odaklı çalışabilmek, sadece kendimizi düşünerek degil çevreye, insana, hayata saygı duyarak, sorumluluklarımızı yerine getirerek başımız dik durabilmek, pozitif değerler yaratabilmeyi başarabilmektir.
Bu anlayıştan yola çıkarak sektörde ve global alanda değer yaratmaya, fark yaratmaya devam etmektedir.

Çalışmalarımız

Ortadoğu, Asya ve Afrika kıtasında endüstriyel çözümlerden enerjiye kadar bir çok alanda faaliyet gösteren, müşterilerimize tedarik ve operasyonel çözümler sunan aynı zamanda uluslararası danışmanlık yapan ve kendi markasıyla jeneratör üretimi yaparak her gecen gün uluslararası pazarda marka bilinirliğimizi arttırmaktayız.